Wydarzenia towarzyszące

Obchodom 70-lecia Skalnej towarzyszyć będą liczne wydarzenia mające miejsce w ciągu całego roku szkolnego. Wśród nich znajdą się

V Przegląd Twórczości Obcojęzycznej Dzieci i Młodzieży Miasta Rydułtowy

(listopad 2017)

XV Wieczór Kolęd Międzynarodowych

(styczeń 2018)

II CHARYTATYWNY BAL ABSOLWENTA na rzecz Hospicjum CORDIS

(styczeń 2018)

Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach organizuje   Charytatywny Bal Absolwenta, który odbędzie się 13 stycznia 2018 w MOK               w Pszowie, cena 200zł od pary. Całkowity dochód z imprezy pragniemy przeznaczyć na rzecz oddziału dziecięcego Hospicjum Cordis.  Bal ten organizowany jest z okazji 70 – lecia LO im. Noblistów Polskich w Rydułtowach jego celem jest również spotkanie Absolwentów przy rocznikowym stoliku, na parkiecie… Mamy nadzieję, że zechcecie wesprzeć to dzieło i bawić się razem z nami. Wszelkie pytania prosimy kierować do p. Katarzyny Czekała pod adresem e-mail: kczekala28@poczta.onet.pl lub telefonicznie 603121721 (po godzinie 15).

Należność za zarezerwowane bilety można wpłacić na konto o nr 75105014031000002209042536 z dopiskiem „Bal Absolwenta” oraz w sekretariacie szkoły. Bilety będą do odbioru w sekretariacie szkoły od 11 grudnia 2017, z dowodem wpłaty. Prosimy o dokonanie wpłat do końca grudnia br.

 

VI Szlachetna Paczka

(listopad / grudzień 2017)

X Festiwal Piosenki NIEZAPOMINAJKA

(marzec 2018)

XI Konkurs Matematyczny SOWA

(maj 2018)

II Konkurs o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach w Zakresie Wiedzy i Umiejętności Policyjnych

(maj 2018)

 

 

 

„NOBLIŚCI OD KUCHNI”

konkursy wiedzy o Noblistach organizowane dla gimnazjalistów we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl.

PONIŻEJ REGULAMINY KONKURSÓW 

 

-1-

Regulamin konkursu historycznego na esej lub rozprawkę pt. Transformacja ustrojowa na podstawie filmu

„Wałęsa człowiek nadziei”

REGULAMIN KONKURSU

 

 

 

-2-

REGULAMIN KONKURSU
Maria Skłodowska Curie i jej życie

REGULAMIN KONKURSU

 

 

-3-

„SZUFLADA SZYMBORSKIEJ” – konkurs literacki

REGULAMIN KONKURSU

 

 

-4-

Regulamin Konkursu Literackiego
W kręgu Noblistów Polskich

Regulamin-konkursu